O NAS – NOWE PIEŚNI NA NOWE CZASY!

Piszemy razem pieśni dla Polski. Pieśniopisarze to ogólnopolski ruch autorów pieśni uwielbienia. Pochodzimy z różnych wspólnot, środowisk i stron Polski. Zebraliśmy się, aby razem tworzyć NOWE PIEŚNI NA NOWE CZASY. Pieśniopisarze to przestrzeń gromadząca polskich autorów muzyki uwielbienia. Chcemy się wspierać, wspólnie rozwijać i tworzyć. Nie chcemy współzawodnictwa, chcemy wspólnoty. Chcemy razem pomnażać to, co otrzymaliśmy z góry. Wierzymy, że twórczość jest z natury ofensywna – zmienia rzeczywistość duchową w kościele i narodzie. Wierzymy, że uwielbienie to reagowanie na objawienie chwały trójjedynego Boga. To objawienie jest niezastąpione, w każdym pokoleniu świeże i nowe. Mając świadomość naszych darów i powołania nie chcemy być odtwórczy ani defensywni. Chcemy odważnie wzrastać w doświadczeniu tego kim On jest. Jaki On jest. Co zrobił dla nas Bóg. Chcemy to opisywać i reagować na to nowymi pieśniami.

CO ROBIMY

Przychodzi czas pierwszych żniw – pierwsze owoce naszej wspólnej twórczości już nagrywamy, aby oddać je kościołowi i wyposażyć polskie wspólnoty do uwielbiania Boga. Dołącz do naszej podróży i wspieraj nas na patronie lub wpłacając pieniądze na konto:

Fundacja Strumienie

mBank

08 1140 2004 0000 3102 8438 4091

wpłaty tytułem: Darowizna na cele statutowe

https://patronite.pl/piesniopisarze

 

Zapraszamy na :

nasz kanał yt

https://www.youtube.com/@piesniopisarze

Nasze social media

https://www.instagram.com/piesniopisarze/

https://www.facebook.com/piesniopisarze

Zapraszamy Cię na specjalne spotkanie dla autorów piosenek, muzyków oraz liderów uwielbienia z Kari Jobe, Cody Carnes i Martinem Smithem
8 listopada w Pre Zero Arena Gliwice

Po raz kolejny w tym roku chcemy się spotkać, inspirować, rozwijać w szerszym gronie polskich autorów piosenek, muzyków, liderów uwielbienia.
Nasze czerwcowe spotkanie w gronie 150 osób z autorami piosenek Hillsong United było dobrym początkiem serii tego typu spotkań, które chcielibyśmy kontynuować.
Potrzebujemy siebie nawzajem, potrzebujemy inspirować i uczyć się od innych, potrzebujemy rownież konkretnych ścieżek rozwoju. Tym razem zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego będziemy gościć trzech ważnych dla współczesnej muzyki kościoła autorów: Kari Jobe, Cody Carnes i Martinem Smithem.
Możesz przekazać tę wiadomość dalej, do osób z którymi współpracujesz lub dla których mogłoby być ono pomocne. To nie jest spotkanie typu meet and greet. To miejsce spotkanie, inspiracji i rozwoju autorów piosenek, muzyków, liderów uwielbienia.

W programie:

  • poznawanie się, integracja naszego środowiska
  • spotkanie z Kari Jobe, Cody Carnes i Martinem Smithem
  • Nowe pieśni na nowe czasy – wizja tego co robi Bóg w naszym kraju i jak możemy z Nim współpracować.

Ważne:

  1. Ilość miejsc jest ograniczona. Nie czekaj do ostatniej chwili z zakupem biletu.
  2. Bilet na spotkanie jest ważny wraz z biletem na koncert Kari Jobe, Cody Carnes i Martina Smitha. Rozpoczęcie koncertu o godzinie 18.30.

Kiedy i gdzie: Pre Zero Arena Gliwice, 8 listopada 2023, godz. 16.00 – 18.00
Wejście od godziny 15.30 – wejście C

Link do biletu na spotkanie
https://sklep.ebilet.pl/230246530949316659

Linki do biletu na koncert Kari Jobe, Cody Carnes i Martina Smith’a
o godz. 18:30 podczas europejskiej trasy koncertowej THE BLESSING TOUR

http://bitly.pl/vJZ0y
http://bitly.pl/woDq1

Do zobaczenia w Gliwicach!
Mate.O
piesniopisarze.pl

Organizator:

Jeśli jesteś autorem piosenek, liderem uwielbienia, muzykiem to zapraszamy Cię na spotkanie które już wkrótce odbędzie się wraz z zespołem Hillsong United pt. „Nowe pieśni na nowe czasy”. To spotkanie całego naszego środowiska, autorów piosenek, liderów uwielbienia, muzyków, którzy w polskim kościele chce wszechstronnie się rozwijać i tworzyć dla Bożej chwały. Możesz przekazać tę wiadomość dalej, do osób z którymi współpracujesz lub z którymi chciałbyś się spotkać razem w 9 czerwca w Gliwicach.

 

Zapraszamy Was na spotkanie 9 czerwca o g. 16:30 w Arenie Gliwice – wejście C.

Spotkanie potrwa 2 godziny do g.18:30. Koncert Hillsong United zaczyna się o g. 19:00.

W programie:

  • poznawanie się, integracja naszego środowiska
  • spotkanie z zespołem Hillsong United
  • Nowe pieśni na nowe czasy – wizja tego co robi Bóg w naszym kraju i jak możemy z Nim współpracować.

Jeśli chcesz do nas dołączyć to:

  1. Zarejestruj się na spotkanie pod tym linkiem https://forms.gle/j8Sq73EQ2LxUvv5z9 Jeżeli masz pytanie do Hillsong United to zapisz je w formularzu (wybierzemy kilka z nich i zadamy je zespołowi podczas spotkania)
  2. Kup bilet na spotkanie pod tym linkiem https://sklep.ebilet.pl/230246530949316657 Bilet na spotkanie jest ważny WYŁĄCZNIE wraz z biletem na koncert Hillsong United. Jeżeli nie masz jeszcze biletu na koncert to tutaj kupisz bilet na koncert Hillsong United

Do zobaczenia w Gliwicach!

Mate.O

Organizator: